Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

Tolga Arpa + Sayınerr // DJ Performans

Tolga Arpa
https://soundcloud.com/tolgaarpa

1982’de Ankara’da doğdu.Küçük yaşta elektronik müzikle ilgilenmeye başladı dinlediği müziği arkadaşlarıyla paylaşma hevesi ve arzusu, 2014 yılından itibaren soundcloud’ta paylaştığı setleri dinleyen arkadaşlarının ısrarı ve teşviki ile müzik paylaşımının en ideal platformu olan DJ’liğe başladı . DJ’lik kariyerine Kite kabininde start veren Tolga Arpa kısa zamanda; Guy-J, Eelke Kleijn,Matthias Meyer ile aynı kabinde çalma fırsatını yakalayabildi.

Sayinerr (Wold Records,Tr)
https://soundcloud.com/sayinerr

Sayinerr elektronik müzik kariyerine drive time programlarının dj ve prodüktörü olarak 2008’de Radyo Bilkent 96.6’da başladı. Bir süre sonra Ankara’nın en iyi lokal klübünde performans sergileyerek DJ’lik kariyerinde ilerledi. 2011’de Movida Corona’nın hazırladığı Avrupa’nın En İyi DJ’leri yarışmasında En İyi 16 DJ arasında yer buldu. Ankara’nın prestijli lokal klüplerine Müzik Koordinatörü olarak seçildi. Aynı sene, Madrid, Londra ve İstanbul olmak üzere birbirinden farklı plak şirketlerinden 3 ayrı remix’i satışa çıktı ve Vanadis Remix’i ile BPM Meksika festivalinde Steve Angello’nun desteğini aldı. Daha sonra Lisansını tamamlamak için uzun bir araya ihtiyaç duydu.

Eylül 2016’da, müziğe TONKA’nın düeti ile oluşturduğu “Dance With Me” parçası ile geri dönerek, WOLD Records ile anlaştı. Beyaz adanın sezon kapanışında WOLD Records’un oluşturduğu WOLD IN IBIZA 2016 derlemesinde yaz biterken “Dance With Me” parçası ile yer buldu.

Kasım 2016 sonuna doğru müzik camiasında çok beğeni kazanan “A Whiter Shade” parçası WOLD Records’tan satışa sunuldu ve beğeni sayıları halen giderek büyümekte.

Haz 17 2017

Ayrıntılar

Başlangıç: 17 Haziran 2017 @ 23:00
Bitiş: 18 Haziran 2017 @ 05:00
Etkinlik Kategoriler: , ,
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Yer:

Pixel

Tunus Cad. No: 66 Kavaklıdere Ankara

+ Google Haritalar

Organizatör

Pixel