Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

Semra Celik & Kerem Degirmenci // DJ Performans

3 Şubat Cuma
►SEMRA ÇELİK (Berlinist-Tr)
https://soundcloud.com/semracelik

İstanbul’da çeşitli mekânlarda House, Techno, Tech House müzik türlerini bir araya getirerek ciddi bir dinleyici kitlesi edinen Semra Çelik, kitlelerce keşfedilmemiş yepyeni sound’larla kış boyunca ayakları yerden kesmeye hazırlanıyor. Daha önce Nomad Elektronik Festivali, Psy Boutique Festival’16 ve Juggling Festivali gibi büyük etkinliklere de ev sahipliği yapan Sundance’te ve İstanbul’un popüler kulüplerinde gösterdiği fark yaratan performansıyla Berlinist plak şirketinin de dikkatini çeken Çelik, 2015 yılında kurulan bu oluşuma dâhil oldu.
///
Semra Celik has brought together a significant large group of listeners and followers by bringing together House, Techno and Tech House music in Istanbul in various bars and clubs. She is now getting ready for new and undiscovered sounds throughout this winter. She has demonstrated such a great performance at Nomad Electronic Festival, Psy Boutique Festival’16 and Juggling Festival hosted by Sundance and other popular clubs in Istanbul that she got attention of record companies. She is now working with Berlinist which was established in 2015.

►Kerem Değirmenci
https://soundcloud.com/keremdegirmenci
Kariyerine 2012 yılında başlayan Kerem Değirmenci, müziğini Resident DJ’lik görevini üstlendiği etkinliklerde geliştirdi. Setlerini Deep House ve Techno türlerini sentezleyerek oluşturmaktadır. Ankara ve Eskişehir’de 6:45, Roxanne, Vişnelik gibi mekanlarda ve birçok özel etkinlikte performans sergiledi. Berlinli DJ/Prodüktör Phonique ile aynı sahneyi paylaşan Kerem, High Panda Organisation’daki Müzik Direktörlüğü görevine devam etmektedir.

Şub 03 2017

Ayrıntılar

Tarih: 3 Şubat 2017
Saat: 22:00
Etkinlik Kategoriler: , ,
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Yer:

Pixel

Tunus Cad. No: 66 Kavaklıdere Ankara

+ Google Haritalar

Organizatör

Pixel