Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

Mizah Atölyesi

Mizah Atölyesi, içinde her daim mizahi bir dilin ve dolayısıyla da eğlencenin olduğu interaktif bir doğaçlama aktivitesi.
Yüksek enerjili ve kitlesel bir doğaçlama pratiği sunan Mizah Atölyesinde, doğaçlama egzersiz ve oyunlarla bir yandan ‘organik mizah’ üretilirken diğer yandan da mizahın çok yönlü fayda ve etkileri katılımcılarla paylaşılıyor. Bu doğrultuda da Mizah Atölyesinde, günlük yaşamın zorlukları ve stresle mücadelede mizahın etkin bir şekilde kullanımına ilişkin özel bazı çalışmalar da gerçekleştiriliyor.
Siz de gülüp eğlenmek ve mizahın çok yönlü fayda ve etkilerini daha yakından keşfetmek istiyorsanız Mizah Atölyesini kaçırmayın.

8 Aralık Cuma
18.30-20:00
Kontenjan 30 kişi
Katılım Bedeli 30 TL

Mizah Atölyesi Uygulayıcı & Eğitmeni
Cengiz Ferhat Altay
ABD’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Cengiz Ferhat Altay, Türkiye’de de doğaçlama eğitimi gördükten sonra 2009 yılından itibaren bu alanlarda kişisel atölye çalışmalarına başlamış; birçok üniversite, kurum ve kuruluş bünyesinde çeşitli atölyeler, tek kişilik gösteri ve doğaçlama sahne performansları gerçekleştirerek binlerce kişiyle buluşmuştur. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Altay, halen Marmara Üniversitesinde Sinema-TV Yüksek Lisansına devam etmekte ve kurumlar bünyesinde çeşitli gösterilerle birlikte, mizah odaklı özel atölye çalışmaları gerçekleştirmekte

Ara 08 2017

Ayrıntılar

Tarih: 8 Aralık 2017
Saat: 18:30
Ücret: 30TL
Etkinlik Kategoriler:
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Organizatör

Altı+Bir
E-posta:
İnternet Sitesi: Düzenleyenin İnternet Sitesi