Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

In The Void Presents: Sessions #1 // DJ Performance

*(English below)*

In The Void bu sene yeni bir etkinlik serisini başlatıyor.

Benzer yaklaşımlara sahip müzisyenlerin bir araya geleceği “session gecelerinin” ilki *(Ambient/ Drone / Experimental)* 24 Ekim’de Ankara Noxus’ta olacak.

Bu seri, kısa aralıklarla farklı şehirlerde gerçekleşecek.

20:00 – Pullahs / Exitpink
21:00 – Ekin Fil
22:00 – cinuty
23:00 – VOID (DJ Set)

Giriş ücreti: 10₺

Ekin Fil

Sonsuza uzanan ruhani melodilerin ve bulanık bir rüyada işitmişcesine kulağınıza ilişen naif vokallerin yaratıcısı, İstanbullu müzisyen Ekin Fil, geçtiğimiz birkaç senedir solo olarak devam ettiği müzikal hayatında drone pop ve shoegaze sularının sonsuz seyrinde kendini keşfetmeye ederken bu sürede toplamda 11 albüm yayınladı. Aynı zamanda Proudpilot ve Biblo projelerinin mimarları olan Üzeltüzenciler kız kardeşlerinden biri olan Ekin, son olarak Amerika merkezli plak şirketi Helen Scarsdale Agency bünyesinde yeni albümü ‘Ghosts Inside’ ı yayınladı.

Cinuty

Ankaralı müzisyen ve prodüktör Ata Can Yıldız’ın solo projesi Cinuty, bilimum glitch ve noise elementlerini bir araya getirdiği ev yapımı bilgisayar seslerinden oluşan, çoğu zaman karanlık bir atmosferin hüküm sürdüğü bir proje. Özellikle Robonima ailesine katılmasıyla birlikte Zoo Psychology, Wedding Demo, Lebwohl gibi projelerini de dinleme fırsatı bulduğumuz Cinuty son olarak Viyana’da gerçekleşen Robonima etkinliğinde yer aldı ve hala aktif olarak çalışmalarını yayınlamaya devam ediyor.

Exitpink

Ankara’da yaşamını sürdüren müzisyen Ege Tülek’in solo projesi olarak sürdürdüğü Exitpink, daha anlık, ifadesel ve lo-fi seslerden ortaya çıkan bir çalışma. Üzerinde fazla durmadan o an içinden geldiği gibi hatta bir ‘kusma’ şeklinde yorumladığı parçaları noise ve ambient elementlerini barındırıyor. İlk olarak Mickeysaysbye projesiyle tanıdığımız Ege’nin tüm çalışmalarına kulak vermenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Pullahs

Ağırlıklı olarak yaptığı ambient tabanlı prodüksiyonlarıyla tanıdığımız Gurur Gelen, 2010 yılından beri Pullahs mahlası altında solo çalışmalarını yapmaya devam ediyor ve aynı zamanda MIAM’da Sonic Arts master eğitimini sürdürüyor. Müziğinin üretim aşamasında beslendiği çocukluk anıları temasından yola çıkan Pullahs, alan kayıtları ve organik seslerden ortaya çıkarttığı karanlık atmosferi naif, bir o kadar da güçlü bir şekilde dinleyiciye geçirmeyi başarıyor.

————————–——

In The Void presents: Sessions.

With this series of events, we aim to create an opportunity for artists with similar approaches and genres to play together and to reach the audience.

First event *(Session #1 – Ambient / Drone / Experimental)* will take place in October 24th at Noxus, Ankara.

Next events will occur within short periods of time at different cities.

20:00 – Pullahs / Exitpink
21:00 – Ekin Fil
22:00 – cinuty
23:00 – VOID (DJ Set)

Entrance fee: 10₺

Eki 24 2017

Ayrıntılar

Tarih: 24 Ekim 2017
Saat: 20:00
Etkinlik Kategoriler: ,
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Yer:

Noxus

Selanik Caddesi 78/A
Ankara, Türkiye

+ Google Haritalar

Telefon:

(0312) 419 80 09

Mekanın İnternet Sitesi

Organizatörler

Noxus
Telefon: (0312) 419 80 09
İnternet Sitesi: Düzenleyenin İnternet Sitesi
In The Void
E-posta:
İnternet Sitesi: Düzenleyenin İnternet Sitesi