Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

Bizim Aile // Açık Hava Sineması (Düş Çocukları Sosyal Gelişim Projesi)

Ankara Maltepe Leo ve Lions Kulüpleri tarafından organize edilen Açık Hava Sineması etkinliği, Ankara’da KARUM AVM Bahçesi’nde 16 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 19:30’da gerçekleştirilecek.

Düş Çocukları Sosyal Gelişim Projesi yararına gerçekleştirilecek etkinlikte 7’den 70’e herkesin severek izlediği nostalji filmi ‘Bizim Aile’, açık hava sinema keyfi olarak etkinliğe destek vermek isteyen herkesin ve tüm sinemaseverlerin karşısında olacak. Etkinlik alanında pamuk şeker, macun, süt mısır, gazoz gibi sinema keyfini arttıran yiyecek ve içecekler de bulunacak. Bu etkinlikten elde edilen tüm gelir Düş Çocukları Projesi yararına kullanılacak.

Düş çocukları Sosyal Gelişim Projesi, Türkiye’de özellikle maddi yetersizliklerinden ötürü, eğitimden ve sosyal hayattan uzak kalan başarılı çocukların kültürel ve eğitsel alanlarda desteklenmelerini sağlayan bir Lions projesidir.

Biletler, etkinlik alanından temin edilebilecek. Önceden bilet temini için Mesut ÖRÜN (0533 618 40 56) ve Sedar ARGUÇ (0505 808 58 62) ile irtibata geçebilirsiniz.

Eyl 16 2017

Ayrıntılar

Tarih: 16 Eylül 2017
Saat: 19:30
Etkinlik Kategoriler: , , ,
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Yer: