Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

Beyaz Oda – Karmaşık İlişkiler // Tiyatro

Beyaz Oda – Karmaşık İlişkiler

Korkular ve baskılarla şekillenen hayatlar, sanal bir havucun peşinde tavşan deliğinde kaybolan fikirler, sade insanların karmakarışık ilintili ruhları.. Beyaz oda bu defa zamanın derinlerine iniyor ve bambaşka bir dünyaya açılıyor.

Bir üçlemenin ilk bölümü olan ‘Beyaz Oda I – Karakter Analizi’nde bir metronomun tik tak sesleriyle yankılanan uçsuz bucaksız beyaz bir odada uyanan karakterlerimiz, bu kez birbirlerinin hayatlarına dokunan geçmişlerini, gelecekten yansımaları ve yalnizca anda varolan duygu dönüşümlerini keşfediyorlar.

Galip Emre Dance Company tarafından sahnelenen, ‘Beyaz Oda II – Karmaşık İlişkiler’, The Dance Company yapımıclığında CerModern Sanatlar Merkezi’nde seyircisiyle buluşuyor.
//
White Room – Complex Relationships

Lives shaped by fears and suppressions, thoughts chasing a virtual carrot and tumbling down the rabbit hole, complex and connected spirits of ordinary people.. White Room II digs deeper into the time and into another world.

In the first part of the trilogy, ‘White Room I – Character Analysis’, our characters woke up in an endless white room ruled by the tics and clicks of a metronome. This time they explore their interrelated pasts, projections from the future and emotional transitions that exist only in the moment.

‘White Room II – Complex Relationships’, performed by Galip Emre Dance Company and brought to you by The Dance Company Productions will meet audience at Cer Modern Arts Center.

17 Şubat Cumartesi
Saat: 19.30

Bilet ücreti: 40 TL
BİLETLER BİLETİNİAL VE CERMODERN’DE

Şub 17 2018

Ayrıntılar

Tarih: 17 Şubat
Saat: 19:30
Ücret: 40TL
Etkinlik Kategoriler:
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Yer:

CerModern

Altınsoy Cad. No:3 Sıhhiye
Ankara, 06101 Türkiye

+ Google Haritalar

Telefon:

+90 312 310 00 00

Mekanın İnternet Sitesi

Organizatör

CerModern
Telefon: +90 312 310 00 00
E-posta:
İnternet Sitesi: Düzenleyenin İnternet Sitesi