Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti

Agroekoloji İçin Yerel Dayanışma Ağları ve DBB Buluşması

5-8 Ekim 2017 tarihlerinde, Ankara ve çevresinde, DBB ve TADYA’nın ev sahipliğiyle, Akdeniz Topluluk Destekli Tarım (TDT) Ağı’ndan konuklarımızı da içeren bir etkinlik yapıyoruz.

Bu faaliyet dahilinde, 7 Ekim Cumartesi günü, Yılmaz Güney Sahnesi’nde, gün boyu (9:30-19:30) sürecek bir etkinliğimiz var.

Etkinliğin tanıtım sayfası şurada:
https://www.facebook.com/notes/ceyhan-temürcü/agroekoloji-için-yerel-dayanışma-ağları-ve-dbb-buluşması-7-ekim-cumartesi/1432204156857688/

Doğal tarım, ekolojik arazi yönetimi, topluluk destekli üretim ve yerel dayanışma ağlarıyla ilgili herkesi bu buluşmaya davet ediyoruz. Katılım ücretsiz ve salonumuz yeterince büyük, gelmek için kayıt yaptırmanıza gerek yok. Ancak gelmeyi düşünüyorsanız bu etkinlik sayfasında belirtmeniz öngörü yapabilmemiz açısından yararlı olur.

ÖZET PROGRAM:

ÖĞLEDEN ÖNCE:

– Tematik sunumlar: Ekolojik arazi yönetimi (agroekoloji-permakültür-bütüncül yönetim-doğal tarım vs.), yerel dayanışma ağlarının önemi, TDT ve katılımcı onay sistemlerinin (KOS) anlatımı, küçük ölçekli çiftçiliğin sorunları ve taleplerimiz

– Akdeniz’li konuklarımız ve Türkiye’de ilgili konularda çalışan kişi ve grupların poster sunumları

ÖĞLEDEN SONRA:

DBB Yönelim Toplantısı – Herkesin katılımına açık

GÜN BOYUNCA:

DBB ağından üreticilerin tanıtım ve tadım stantları

Eki 07 2017

Ayrıntılar

Tarih: 7 Ekim 2017
Saat: 09:30
Etkinlik Kategoriler: , ,
İnternet Sitesi: Etkinlik Sitesini Ziyaret Edin

Yer:

Yılmaz Güney Sahnesi

Müjde Sokak No: 16 Maltepe

+ Google Haritalar

Telefon:

0 312 231 19 38

Mekanın İnternet Sitesi